Marka K2 Industrial line

Początki marki K2 Industrial line sięgają 2004 roku, kiedy MAG-KRAK sp. z o.o. (założona w 1993 roku) wprowadza do oferty tarcze diamentowe z powodzeniem zyskując zaufanie rzeszy wiernych, ale wymagających użytkowników. Następnym krokiem było rozszerzenie asortymentu o osprzęt do elektronarzędzi: tarcze korundowe, wiertła do muru i betonu oraz wiertła do metalu ze stali szybkotnącej. Kolejne lata przynoszą dynamiczny rozwój zarówno oferty jak i wzmacnianie pozycji na rynku dzięki zachowaniu oczekiwanej przez Klientów proporcji między konkurencyjnym poziomem cenowym a jakością.
 

 

 

Oferta marki K2 skierowana jest do profesjonalnych użytkowników, dzięki czemu priorytetem dla nas jest zaspokojenie wysokich oczekiwań co do jakości. Nie byłoby to możliwe bez licznych testów przeprowadzanych na każdym etapie wprowadzania narzędzi do oferty. Nieocenioną pomocą służą nam zaprzyjaźnieni specjaliści i praktycy z wielu branż, którzy przez wszystkie lata budowania marki wspierają nasz wewnętrzny dział kontroli jakości testami i krytycznymi opiniami. To dzięki Wam stajemy się co raz lepsi!
 

 

Narzędzia K2 tools

 

Naszym największym sukcesem są lojalni Klienci, którzy dostrzegają pasję i zaangażowanie w budowanie trwałych relacji, dzięki czemu stale się rozwijamy na bardzo konkurencyjnym polskim rynku. Dumni jesteśmy również z tego, że nasza marka K2 dociera na rynki europejskie, co dodatkowo utwierdza nas w tym, że wysiłki kładzione na solidność i trwałość naszych narzędzi są właściwym kierunkiem.

 

POBIERZ KATALOG

 

WERSJA ONLINE

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami marki K2 Industrial Line

www.K2-TOOLS.pl

Wsparcie
Pomocne materiały

Zapraszamy do działu wsparcie w którym znajdziesz: Katalogi PDF do pobrania, Aprobaty techniczne, Ulotki produktowe, Marketing, Sponsoring, Reklamacje.


Aktualny status przesyłki
Śledź swoją przesyłkę

zobacz więcej ikona
ikona
ikona
Skontaktuj się znami
Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się ze swoim przedstawicielem handlowym.
lub przejdź do mapy regionów z przedstawicielami ze swojego regionu tutaj
Jesteśmy dystrybutorem
ue